Lattelecom atjaunošanas kods priekšapmaksas televīzijai pieejams arī internetā

Foto: Pixabay.com

  1. gadā Lattelecom ieviesa jaunumu Latvijas teritorijā – virszemes tv, kas darbojas pēc tieši tāda pat principa kā priekšapmaksas telefona sarunu karte, proti, Tu nopērc “kredītu” un runā tik daudz, cik lielu summu esi pirms pakalpojuma lietošanas samaksājis. Tagad Lattelecom atjaunošanas kods priekšapmaksas virszemes televīzijai ir nopērkams arī internetā. Kādēļ tas vajadzīgs? Lai Tu varētu redzēt maksas kanālus. Šie priekšapmaksas kodi ir nopērkami un aktivizējami, veicot norēķinus internetbankā, un kodu iegāde un atjaunošana interneta vidē ir pieejama visu Latvijas populārāko banku klientiem.

Komentē Lattelecom pārstāve

Tā kā priekšapmaksas televīzija kļūst arvien populārāka un iecienītāka, Lattelecom meklē dažādus veidus un paņēmienus, ar kādiem norēķināšanos par maksas TV pakalpojumiem klientiem padarīt ērtāku, vienkāršāku un parocīgāku. Ņemot vērā faktu, ka vairums Latvijas iedzīvotāju jau ir apraduši internetā veikt telefona rēķinu, komunālos un arī citus sadzīviskas dabas maksājumus, iespēja veikt arī maksas kanālu kodu iegādi un aktivizāciju varētu būt ļoti praktisks risinājums, turklāt, izmantojot šo iespēju, klientiem vairs nebūs jāpakārto sava dzīve tirdzniecības vietu darbalaikiem un nebūs jāstāv bezgalīgās, nogurdinošās rindās pie veikalu un kiosku kasēm. Šādi savu atbalstu iespējai atjaunošanas kodus iegādāties internetā pauž Kerli Gabriloviča, Lattelecom kompānijas komercdirektore.

Kā nopirkt un aktivizēt kodu?

Tad, kad iegādājies priekšapmaksas TV atjaunošanas kodu internetā, Tev tiks piedāvāta izvēles iespēja iegādāto kodu aktivizēt tūlīt pat pēc iegādes transakcijas pabeigšanas vai aktivizēt to vēlāk, sev ērtākā laikā. Tā kā apmēram 50% Virszemes televīzijas priekšapmaksas kodu aktivizēšanu veic Lattelecom interneta mājaslapā, pakalpojuma sniedzējs ir parūpējies arī par ērtāku koda iegādes procesu, izveidojot iegādes sistēmu speciāli Lattelecom mājaslapai. Savu iegādāto atjaunošanas kodu Tu vari aktivizēt gan Lattelecom mājaslapā, gan arī ar vecajām, labajām SMS, sūtot to uz 1188. Tiklīdz 1188 vai Lattelecom sistēma saņems koda aktivizācijas pieprasījumu, Tevis izvēlētā Virszemes televīzijas maksas kanālu paka Tev kļūs pieejama nekavējoties. Šos kodus vari iegādāties gan internetbankā, gan Lattelecom mājaslapā, gan arī 722 dažādās tirdzniecības vietās visā Latvijā:

  • 128 Maxima veikalu kasēs;
  • 200 individuālo uzņēmēju (mazajos) veikalos;
  • 242 Narvesen kioskos;
  • 152 PlusPunkts kiosku kasēs.

Lai patīkama skatīšanās!