Kādi maināmie paklāji ir aktuāli pavasarī?

Foto: Berendsen.lv

Pavasaris ir krāsu un smaržu sezona, bet, strādājot iekštelpās, dabas pamošanos var vērot tikai pa logu. Ikgadējais pavasara remonts birojos un veikalos ir neiespējams, taču ikviens uzņēmums var viegli piešķirt savām telpām sulīgu, pavasarīgu akcentu ar dizaina elementu palīdzību. Vienkāršākais interjera atsvaidzināšanas rīks ir maināmie paklāji – spilgti, uzmanību piesaistoši un arī funkcionāli. Lasiet vairāk par dažādiem paklāju veidiem šajā rakstā!

Maināmie paklāji ziemā un vasarā: dažādi mērķi, dažāds dizains

Daudzi uzņēmumi un publiskās iestādes izvieto maināmos paklājus pie ieejas durvīm vai vējtveros, lai novērstu ielas dubļu un citu netīrumu izplatīšanos iekštelpās. Maināmie paklāji netīrumu savākšanai tiek ražoti no gumijas, neilona, mikrošķiedras, parasti ir pieejama standarta melnā krāsā un pavasarī izskatās diezgan drūmi. Lai adaptētu savu telpu interjeru pavasara krāsu gammai, izmantojiet citus risinājumus, piemēram, maināmos dizaina un logo paklājus.

Stilīgi paklāji Jūsu uzņēmumam

Plašāko maināmo paklāju klāstu Latvijā piedāvā “Berendsen” – uzņēmums, kam rūpes par savu telpu tīrību uztic gan privātie uzņēmumi, gan pašvaldības un valsts iestādes. Divi paklāju veidi “Berendsen” sortimentā pavasarī ir īpaši pieprasīti – tie ir dizaina paklāji un logo paklāji.

Dizaina paklāji – Jūsu fantāzijas realizācija

Krāsains, uzmanību piesaistošs paklājs ir noderīgs ikvienam uzņēmumam vai publiskajai iestādei. Spilgtas, tīras krāsas veicina pozitīvu, pavasarīgu noskaņojumu un labi noder uzņēmuma reprezentācijai publiskajā vidē. Dizaina paklājs var tikt izmantots gan kā reklāma, gan kā vizuāls vēstījums, kas atspoguļo uzņēmuma panākumus, plānus vai pozitīvo attieksmi pret saviem klientiem, uzliekot, piemēram, uz paklāja frāzes “Laipni lūdzam”, “Gaidīsim Jūs atkal”, “Paldies par pirkumu” u. tml.

Dizaina paklāju var izvēlēties “Berendsen” gatavo dizainu katalogā vai radīt patstāvīgi, izmēģinot savas dizainera prasmes. Plašā krāsu palete ļauj viegli radīt tādu paklāju, kas gan iederēsies Jūsu iekštelpu interjerā, gan piesaistīs apmeklētāju uzmanību.

Logo paklāji – gaumīgs reklāmas risinājums

Arī logo paklājs pilda vairākas funkcijas vienlaicīgi un ir īpaši piemērots uzņēmuma reprezentācijai. Uz paklāja var izvietot ne tikai logotipu, bet arī zīmējumus, fotogrāfijas, tekstus, norādes, informatīvos paziņojumus, drošības zīmes u.tml.

“Berendsen” piedāvā saviem klientiem radīt praktiski jebkādu paklāja dizainu. Šim nolūkam kalpo krāsu palete ar vairāk nekā 150 krāsām un augstas izšķirtspējas drukas tehnoloģijas. Pateicoties HD drukai, uz paklājiem var pārnest fotogrāfiju sīkākās detaļas, radot īstu gleznu uz neilona šķiedras.

Gan dizaina, gan logo paklāji tiek ražoti no neilona šķiedras, tāpēc tie tāpat kā standarta profesionālie maināmie neilona paklāji labi savāc sausos netīrumus, putekļus un sīkos gružus, kā arī absorbē mitrumu. Papildus krāsainiem paklājiem ar individuālu dizainu, “Berendsen” preču klāstā ietilpst arī speciāli paklāji – netīrumu savācēji, kas nodrošina nevainojamu telpu tīrību lietus, sniega un dubļu sezonā. Pilns pieejamo paklāju saraksts ir atrodams uzņēmuma mājaslapā Berendsen.lv – ienāciet un izvēlieties.

Foto: Berendsen.lv

Paklāju apkope – speciālistu uzdevums

Dizaina un logo paklāji piesaista uzmanību, taču kurš gan gribētu, lai cilvēki pamana nodilušu un netīru paklāju? Visiem paklājiem ir nepieciešama pareiza apkope, ko nevar nodrošināt neprofesionālos apstākļos. Paklāja iegāde nozīmē, ka visas rūpes par tā ārējo izskatu uzņemas pircējs, bet paklāja noma ļauj uzticēt paklāja tīrīšanu un nomaiņu tīrības risinājumu ekspertiem.

“Berendsen” piedāvā pilnu paklāju servisu visiem paklāju veidiem. Slēdzot paklāja nomas līgumu, Jūs iegūsiet:

  • konsultāciju atbilstošā paklāja izvēlē;
  • paklāja izgatavošanu, piegādi un izvietošanu;
  • regulāru netīra paklāja nomaiņu;
  • paklāju tīrīšanu ar efektīviem un profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem.

Maināmie paklāji ir multifunkcionāls risinājums uzmanības piesaistīšanai, interjera atsvaidzināšanai un telpu tīrības uzturēšanai. Piesakieties paklāju nomai Berendsen.lv mājaslapā un uzdāviniet saviem darbiniekiem un klientiem pavasarīgu noskaņojumu!