Izdevīgākais auto līzings: kā to atrast?

Jauns auto – lieli tēriņi. Šī patiesība ir spēkā, neatkarīgi no mašīnas vecuma, markas un tehniskā stāvokļa, jo arī lietoti, bet kvalitatīvi transportlīdzekļi maksā daudz. Ja vēlies iegādāties mašīnu, kas labi kalpos vēl vismaz 5 – 10 gadus, Tev būs nepieciešams auto līzings. Taču kā to izvēlēties, ja piedāvājumu ir daudz, un visi sola draudzīgus nosacījumus? Lasi tālāk un uzzini, kāds ir izdevīgākais auto līzings Latvijā!

Auto līzings vai auto kredīts?

Cilvēkam, kurš apsver transportlīdzekļa iegādi pirmām kārtam ir jāizvēlas nepieciešamais aizdevuma veids – auto kredīts vai auto līzings. Ikdienā šos jēdzienus bieži lieto kā sinonīmus, bet patiesībā tie nav identiski pakalpojumi. Lūk, informācija, kas palīdzēs veikt pareizu izvēli:

  • auto līzings galvenokārt tiek izmantots, lai iegādātos jaunu vai ļoti mazlietotu mašīnu. Līzinga apjoms var būt ļoti liels, un parasti līzinga noformēšanai ir nepieciešama pirmā iemaksa. Līzinga gadījumā īpašuma tiesības uz auto parasti pieder kreditoram, bet pēc līzinga nomaksas pilnā apjomā par īpašnieku kļūst kredīta ņēmējs;
  • auto kredīts ir noteikumu ziņā vienkāršāks aizdevuma veids, kas līdzinās patēriņa kredītam, taču ir piesaistīts konkrētam pirkumam – lietotai automašīnai. Auto kredīta kredītlimits var būt daudz zemāks, nekā līzingam, kaut vai 500 vai 1000 eiro, un kredīta noformēšanai nav vajadzīga pirmā iemaksa.

Gan auto līzings, gan auto kredīts ir pieejami bankās un pie nebanku kredītdevējiem. Ja visi piedāvājumi Tev šķiet vienlīdz izdevīgi vai vienlīdz nesaprotami, lasi tālāk un iemācies orientēties kredītu niansēs!

Izdevīgākais auto līzings Tev: kā to atpazīt?

Mašīnas iegāde kredītā neizbēgami ir saistīta ar procentu pārmaksu, tāpēc izdevīgākais auto līzings ir nevis ar zemāko procentu likmi, bet ar elastīgākajiem nosacījumiem. Līzinga un kredīta piedāvājums tiek sagatavots individuāli, tāpēc nesteidzies parakstīt līgumu, bet noteikti izpēti šādus sagatavotā piedāvājuma aspektus:

  • vai ikmēneša maksājums ir adekvāts Tavai maksātspējai un vai to var samazināt/palielināt?
  • vai atmaksas termiņš nav noteikts pārāk gars, lai aizņēmējs pārmaksātu procentos?
  • vai līgumā ir noteiktas komisijas par līguma maiņu tā darbības laikā, kredīta termiņa pagarināšanu u.tml.?

Šaubu gadījumā labs risinājums ir vērsties pēc palīdzības pie kredītu brokera. Brokeri sadarbojas ar daudziem kreditoriem, ieskaitot komercbankas, un var ātrāk atrast klientam piemērotāko variantu. Turklāt brokeram var būt kontakti ar aizdevēju, par kuru pats aizņēmējs nav dzirdējis, bet kuram var būt draudzīgi auto līzinga vai kredīta nosacījumi. Bet, lai spertu pašu pirmo soli pie jauna auto iegādes, ieteicams vispirms izmantot parocīgo tiešsaistes palīgu – kredītu salīdzināšanas platformu.

Meklē labāko auto līzingu NetCredit platformā!

Kredītu salīdzināšanas portālā NetCredit ir apkopoti visi lielākie nebanku aizdevēji un kredītu brokeru piedāvājumi. Vairāk nekā desmit auto līzingu un auto kredītu varianti, kreditoru un brokeru apraksti, aizņēmēju pieredzes stāsti – to visu pilnīgi bez maksas piedāvā NetCredit. Lai plašajā piedāvājumā atrastu labāko auto līzingu, salīdzini aizdevumus pēc:

  • popularitātes;
  • kredītlimita;
  • atmaksas termiņa;
  • procentu likmes robežām;
  • aizņēmēja vecuma u.c.

Pašlaik augstu lietotāju vērtējumu NetCredit platformā ir izpelnījies Nord auto līzings – viens no lielākajiem auto līzingu un kredītu brokeriem Latvijā. Nord līzings palīdz privātpersonām atrast kredītu auto iegādei no 500 līdz 30000 eiro, ar atmaksas termiņu līdz pat sešiem gadiem. Bet, ja šis piedāvājums Tevi neuzrunā, NetCredit platformā atradīsi daudz citu variantu, kas būs piemēroti aizņēmējiem ar dažādu ienākumu līmeni un dažādām prasībām savam auto.

Izdevīgākais auto līzings katram aizņēmējam ir savs. Vienu interesē zemākās procentu likmes, citu – iespēja noformēt līzingu vai kredītu ar negatīvu kredītvēsturi. NetCredit ir, ko piedāvāt ikvienam platformas apmeklētājam – ienāc un pārbaudi pats!