Dizaina paklāji bērniem – kādas priekšrocības tie sniedz?

Foto: Berendsen.lv

Bērni un paklājs – piekritīsiet, ka šāda kombinācija Jums diez vai ienāktu prātā! Ierastāk par paklāju nomu un jo īpaši dizaina paklājiem, pirmais, kas nāk prātā, ir biroji un uzņēmumi, klientu apkalpošanas telpas un uzņēmumu logo. Taču tās nebūt nav vienīgās iespējas. Individuāla dizaina paklāji lieliski iederas arī bērniem paredzētās telpās – bērnudārzos, interešu izglītības centros, bērnu pieskatīšanas vietās un tamlīdzīgi! Par to, kādas dizaina iespējas ir pieejamas un kādas priekšrocības sniedz paklāju noma, lasiet tālāk!

Kāpēc izvēlēties dizaina paklājus bērniem?

Parasto galdu virsmas bērniem nereti ir pārāk augstas, tāpēc viņi labprāt izvēlas pavadīt laiku, rotaļājoties uz grīdas vai kāda paklāja. Kāpēc gan nepadarīt šo virsmu interesantu un aizraujošu? Pavadot laiku uz paklāja, rotaļājoties var apgūt gan ciparus, gan burtus, rīkot sacīkstes vai izdomāt citas spēles. Dizaina iespējām nav robežu! Lūk, daži piemēri:

 • Paklājs ar kādu pazīstamu spēli – “Cirks”, “Klasītes”, “Riču Raču”, “Tāllēkšana”, “Tvisteris”, “Dambrete” un daudzas citas.
 • Izglītojošs paklājs – alfabēts, skaitļi, krāsu un figūru mācība u.tml.
 • Rotaļu paklājs – automašīnu trase, pilsēta, ferma, mežs, ainava, animācijas filmu tēli.
 • Individuāls dizains – iespējams izveidot arī paklājus ar individuālu dizainu – paša izdomātu spēli, kādu logo, citātu, iecienītu tēlu u.tml. Izdomas iespējas ir teju bezgalīgas.

Dizaina paklājs

Foto: Berendsen.lv

Kādas priekšrocības sniedz paklāji bērniem paredzētās telpās?

Paklājs nav tikai jauks dizaina elements. Ikviena telpa izskatās daudz mājīgāka, ja tajā sev vietu radis arī kāds īpašs un tīkams paklājs. Patiesībā tam ir daudz dažādu funkciju:

 • Vizuāli padara telpu mājīgāku.
 • Novērš akustikas trokšņu veidošanos.
 • Slāpē soļu troksni.
 • Marķē zonas – spēļu zonu atdala no mācību zonas, iezīmē noteiktu aktivitāšu vietu u.tml.
 • Kalpo kā lielisks spēļu laukums, piedāvājot gan gatavus scenārijus, gan brīvu vietu interpretācijai.
 • Iespēja mainīt telpas noskaņu, mainot paklāju, tādējādi bez ieguldījumiem atsvaidzinot vidi un piedāvājot jaunus scenārijus rotaļām.
 • Ergonomiski uzlabo vidi – mazās kājiņas uz paklājiem mazāk nogurst, tāpat grīdas virsma ir siltāka un patīkamāka.
 • Paklāji pie ieejas zonām savāc lielu daļu netīrumu, tādējādi tie netiek pārnēsāti pa telpām.

 

Kādas priekšrocības sniedz “Berendsen” piedāvātā paklāju noma?

Nereti paklāji bērnistabās saistās ar papildu tīrīšanu un uzkopšanu, jo rūpju ir nedaudz vairāk nekā vienkārši uzkopjot cieto grīdas segumu. Taču “Berendsen” paklāju noma par tīrības saglabāšanu parūpēsies Jūsu vietā! Izvēloties dizaina paklāja nomu, varat aizmirst par paklāja uzkopšanu:

 • Paklāju nomas serviss ir pilns pakalpojumu klāsts, kurā ir ietverta paklāja izgatavošana, mazgāšana, kvalitātes kontrole un nomaiņa saskaņā ar noteiktu grafiku.
 • Iespējams izvēlēties vairāk kā 20 bērnu paklāju dizaina veidus no esoša klāsta vai izveidot savu individuālu dizainu.
 • Iespējams mainīt paklājus un attiecīgi mainīt arī vidi, katrā nomaiņas reizē uzliekot citu paklāju.
 • Jums ir iespēja izvēlēties vienu dizainu, kas Jūs uzrunā visvairāk, vai arī izmantot visu bērniem radīto dizainu komplektu. Katrā paklāju maiņas reizē Jums tiks piegādāts citādāka dizaina paklājs, tādējādi nodrošinot daudzveidīgu un interesantu rotaļu vidi bērniem.
 • Visi piegādātie paklāji ir tīri un pārbaudīti, nodilušie vai bojātie tiek automātiski izņemti no aprites.

Berendsen bērnu paklājs

Foto: Berendsen.lv

Kā pieteikt “Berendsen” paklāju nomaiņas pakalpojumu?

Paklāju noma ir ērts un praktisks risinājums gan uzņēmumiem, gan sabiedriskām iestādēm, gan arī individuāliem klientiem. Tā ir lieliska iespēja atslogot sevi no rūpēm par paklāju tīrību un savlaicīgu nomaiņu, uzticot šo darbu profesionāļiem, kas ar to nodarbojas jau gadiem.

Ja vēlaties, lai arī Jūsu bērniem paredzētās telpas uzlabotu jauki un krāsaini paklāji, piesakiet “Berendsen” piedāvāto paklāju nomas pakalpojumu. Ielūkojieties vietnē berendsen.lv jau tūlīt un aizpildiet anketu, norādot vēlamo pakalpojumu. Iespējami īsā laikā ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists, un Jūs varēsiet izbaudīt sakoptu un krāsainu vidi bez rūpēm!